Kaubamärgiga pabertasside võrdlus

Selles kaubamärgiga pabertasside võrdluses näete erinevusi paljude eritüüpi trükitud pabertasside ja kohandatud plasttasside vahel.

Vaadake, kuidas erinevad kaubamärgiga pabertopsid on võrreldavad, samuti kohandatud trükitud PET-kilepokaalide suhtes. Te leiate, millised eritellimusel trükitud pabertopsid sobivad teie vajadustele või kasutusstsenaariumile kõige paremini nende soojusisolatsiooni, trükivärvi küllastatuse või hinna alusel. Selle kohandatud pabertasside võrdluse allosas leiate otseteed vastavate toodete juurde igast tüübist.

TÜÜPIKU TÜÜPIKU TÜÜPIKU

SW – ühe seinaga pabertopsid

DW – varrukas topeltseinaga Paberist tassid

TW – termiline topelt seinaga Paberipokaalid

PET/rPET/PLA – plasttassid

Pilt

Kirjeldus

SW – ühekordsest paberikihist valmistatud ühe seinaga kaubamärgiga pabertass – on kõige madalama soojusisolatsiooniga. Sellel on kena trükis poolmatt viimistlusega. Värvid on palju vähem küllastunud kui teiste tasside puhul. See on tüüpiline tass vee või mahla jaoks, mida kasutatakse peamiselt veeautomaatides. See on kõige odavam tass, samuti on see tassidest kõige suurem kogus pakendatud ühele euroalusele, nii et neid tasse on ka kõige ökonoomsem transportida.

DW – kohandatud trükitud ühe seinaga pabertass, mis on valmistatud kahekordsest kokku liimitud paberistkeskmine soojusisolatsioon. Väga hea väljanägemisega läikiv trükis, elujõulised värvid, pildi kvaliteet. Kõige populaarsem tass, mida kasutatakse reklaami- või turunduskampaaniate puhul, mõnikord ka kohvi to go jaoks. Võivad oma jäikade seinte tõttu kokku kleepuda. Kliendid hindavad selle jäikasid seinu ja silmapaistvat hinna ja kvaliteedi suhet.

TW – kohandatud kahekordse seinaga paer-tass , mis onvalmistatud kahekordsest paberikihist, mis on parim viis soojuse isoleerimiseks – kahe paberilehe vahele jääb umbes 1-2 mm paksune õhutasku. Selle allosas on umbes 12 mm kõrgune trükkimata valge “jalg”. Kvaliteetne läikiv trükis, erksad värvid, pildi kvaliteet. Tüüpiline tass kohvi väljavõtmiseks. Neid tassi hinnatakse nende kõrge kvaliteedi ja parima soojusisolatsiooni tõttu nende seas, kes hindavad oma klientide rahulolu kõige rohkem.

PET/rPET/PLA – eritellimusel trükitud läbipaistev plastiktass. Trükkimisvõimalused sõltuvad tellitud kogusest. rPET on kvaliteetne ringlussevõetud plast. See on kõige läbipaistvam, selgem ja kõige siledam pind. See on ka kõige jäigem plastik, mida kasutatakse tassides. Enamasti kasutavad baarid ja fitness-stuudiod limonaadi, shake’i ja värske mahla jaoks, et näidata, mis on tassi sees, ja selle sisu ei ole liiga kuum.

Rakendused

Ettevõtted – tassid veepaagid, mahlad.

Reklaam – tootenäidised, üritused, piknikud.

Reklaam – messid, konverentsid, tootenäidised.

Kohvik, pagariäri, baar, hotell, kondiitritooted – kohv, tee.

Baar, fitness – limonaad, smuuti, värske mahl, shake, latte, õlu.

Joogi maksimaalne temperatuur

95 ⁰C

95 ⁰C

95 ⁰C

60 ⁰C

Materiaalsed kihid

Üks kiht PE/PLA/veepõhist kaetud paberit.

Kaks PE/PLA/veepõhise kattega paberikihti on kokku liimitud.

Kaks PE/PLA/veepõhise kattega paberikihti, mille vahel on õhutaskus.

Üks kiht PET-, PLA- või rPET-kilest, mis on ringlussevõetud polüetüleentereftalaat.

Soojusisolatsioon

Tarnekulud

Hind

Tooted otseteed

Vaadake teisi RainbowCups’i pakutavaid tooteid

 

Lisaks kohandatud trükitud pabertassidele pakub RainbowCups ka kohandatud trükitud suhkrut, keskkonnasõbralikke pabertasside kaane ja puidust kohvisegamismehhanisme ning muid tarvikuid. Kõiki neid tooteid saab trükkida teie kaubamärgi värvide ja logodega, pakkudes teie ettevõttele täielikku ja keskkonnasõbralikku lahendust. Võime ka teie individuaalsete pabertasside graafilise kujunduse üle võtta, sest meil on sellega seni üsna suured kogemused. Sa lihtsalt ütled meile, millest sa unistad, ja me hoolitseme selle elluviimise eest.

Jätka lugemist selle ülim ekspertjuhendiga, kuidas valida, tellida ja kujundada kohandatud trükitud pabertassid