Ülim juhend kaubamärgiga pabertasside kujundamiseks teie ettevõttele

Ülim juhend kaubamärgiga pabertasside kujundamiseks teie ettevõttele

Kas otsite võimalust oma brändi reklaamimiseks ja konkurentidest eristumiseks?

Märgistatud pabertopsid on suurepärane lahendus igas suuruses ettevõtetele, sest need pakuvad kvaliteetset ja kuluefektiivset võimalust jõuda oma sihtrühmani. Kohandatud trükitud pabertopsid on suurepärane võimalus reklaamida oma kaubamärki ja pakkuda oma klientidele mugavat ja keskkonnasõbralikku lahendust. Selles artiklis tutvustame teile peamisi samme täiusliku kaubamärgiga pabertasside kujundamiseks, mis aitavad teie ettevõttel edu saavutada.

Bränditud pabertasside tähtsuse mõistmine

Enne disainiprotsessi süvenemist on oluline mõista kaubamärgiga pabertasside tähtsust. Need tassid ei ole mitte ainult viis teie brändi reklaamimiseks, vaid ka keskkonnasõbralikum variant võrreldes plasttassidega.

Peamised kaalutlused kaubamärgiga pabertasside kujundamisel

Oma kaubamärgiga pabertasside kujundamisel on oluline silmas pidada järgmisi kaalutlusi:

1. Kaaluge jätkusuutlikkust ja seega keskkonnasõbralikke pabertopse.

Lisaks oma brändi edendamisele on oluline arvestada ka kaubamärgiga pabertasside keskkonnamõjuga. Kaaluge ringlussevõetud materjalide või biolagunevate ja komposteeritavate alternatiivide kasutamist traditsioonilistele pabertassidele, et vähendada oma ökoloogilist jalajälge. Keskkonnasõbralike pabertasside valimine mõjutab ka disaini. Sõltuvalt sellest, millise tassi te valite, peate kasutama või mitte kasutama “Plastic in product” logo (surnud kilpkonnalogo), mida SUP-direktiiv nõuab ELis plastikut sisaldavate toodete puhul. Seetõttu muudab ECO-paberipokaalide valimine teie brändi ja tooted ökoloogiliselt ettevaatlikele klientidele atraktiivsemaks. Lisateavet rainbowcups’i jätkusuutlike ja keskkonnasõbralike pabertopside lahenduste kohta leiate meie keskkonnasäästlikkuse veebilehelt.

plastic in product logo SUP directive rainbowcups custom printed paper cups

2. Valige kvaliteetsed trükimeetodid

Selleks, et teie kaubamärgiga pabertopsid näeksid välja professionaalsed ja kauakestvad, on oluline valida kvaliteetne trükimeetod. Mõned populaarsed trükimeetodid on ofsettrükk, digitaaltrükk, fleksotrükk, tampoonitrükk ja siiditrükk. Igal neist meetoditest on omad eelised ja piirangud, seega on oluline valida teie vajadustele sobiv meetod. Me kasutame rainbow cups‘is ainult kahte esimest trükimeetodit, kuna need tagavad kõigi olemasolevate trükimeetodite seas parima trükikvaliteedi.

printing methods colour checking branded paper cups
customised branded paper cups for coffee and cutom printed ice cream cups from rainbowcups
custom designed paper coffee cups with own logo print from rainbowcups

3. Valige õige suurusega ja tüüpi kohandatud pabertopsid ja muud eritrükitud tooted, nagu näiteks trükitud suhkru- või läbipaistvad tassid.

Teie kaubamärgiga pabertopside suurus ja tüüp (SW/DW/TW) mõjutab oluliselt nende üldist välimust ja funktsionaalsust. Tasside õige suuruse ja tüübi valimisel võtke arvesse oma sihtrühma ja serveeritavate jookide tüüpi. Samuti võite kaaluda eri suuruste ja tüüpide kasutamist eri tüüpi jookide jaoks, näiteks väiksemad tassid espresso jaoks ja suuremad tassid kohvi jaoks. Tassi tüüp sõltub peamiselt ka joogist. Kuumade jookide jaoks on parimad TW-paberipokaalid ja külmade jookide või lihtsalt vee jaoks piisab SW-paberipokaalidest. Limonaadi, õlle, shake’i, mullitee, värske mahla või mis tahes muu joogi jaoks, mida soovite näha, on parimad läbipaistvad PET-klaasid. Teie vajadustele kõige paremini sobiva tassi tüübi leidmiseks vaadake meie kohandatud pabertasside võrdlust.

rainbowcups branded paper cup empty grphic design template
rainbowcups branded paper cup template custom print paper cup template

4. Pabertasside ja muude kohandatud trükitud toodete kujundusmallid

Trükitud pabertasside graafilise kujunduse lihtsustamiseks pakub rainbowcups tasuta kujundusmalle. Neid PDF-malle saab hõlpsasti kohandada oma brändi värvide ja logodega, muutes professionaalse välimusega kujunduse loomise lihtsaks. Need pabertasside kujundusmallid sisaldavad kõiki suuniseid ja tehnilisi nõudeid, samuti lihtsat meetodit, kuidas kontrollida valmis kujundust ja seda, kuidas see tassil välja näeb. Neid tasub kindlasti kontrollida.

ECO-sõbralikud kohandatud pabertassid RainbowCups’ilt

Jätkusuutlikkus on peamine prioriteet
Rainbow Cups
mistõttu kasutavad nad oma toodetes ainult keskkonnasõbralikke materjale, sealhulgas ringlussevõetud ja biolagunevaid materjale.

Lisateave meie pühendumuse kohta jätkusuutlikkusele

.

eco-friendly sustainable paper cups with green dot logo

Näpunäiteid eduka kaubamärgiga pabertasside kujundamiseks

Selleks, et teie kaubamärgiga pabertasside kujundus oleks nii tõhus kui ka professionaalne, võtke arvesse järgmisi nõuandeid:

custom printed paper cup with company logo rainbowcups

1. Alustage oma pabertasside disaini teekonda selge brändi identiteediga.

Enne kui hakkate kujundama oma kaubamärgiga pabertassid, on oluline, et teil oleks selge arusaam oma brändi identiteedist. See hõlmab teie ettevõtte logo, värve ja sõnumeid, samuti kõiki täiendavaid pilte või graafikat, mida soovite oma pabertassidele lisada. Selge brändiidentiteet tagab, et teie pabertopsid on kooskõlas teie üldiste turunduspüüdlustega ning aitab teil luua oma ettevõttele ühtse ja meeldejääva välimuse. See aitab tugevdada teie kaubamärgi identiteeti ja muudab teie pabertopsid kergesti äratuntavaks.

bespoke paper cups with custom printed logo rainbowcups

2. Mõelge oma sihtrühmale

Oma kaubamärgiga pabertasside kujundamisel on oluline pidada silmas oma sihtrühma. Millist tüüpi klienti püüate ligi meelitada ja milline kujundus neile meeldib?

3. Kasutage elavaid värve ja pilkupüüdvat graafikat.

Selleks, et teie kaubamärgiga pabertopsid paistaksid silma, on oluline kasutada elavaid värve ja pilkupüüdvat graafikat. Kaaluge oma brändi värvide ja logo kasutamist, samuti lisapilte ja graafikat, mis aitavad teil oma brändi reklaamida ja märgata. Kuid samal ajal, ärge unustage…

rainbowcups double wall branded paper cup colourful

4. Hoidke see lihtne

Kuigi soovite, et teie kaubamärgiga pabertopsid oleksid pilkupüüdvad, on oluline hoida oma kujundus lihtsana. Liiga palju värve, pilte või graafikat võib muuta teie tassid segaseks ja raskesti loetavaks. Selline tass võib olla üle jõu käiv ja teie brändi sõnumist kõrvale kalduda. Puhas ja lihtne kujundus on sageli kõige tõhusam. Nagu sageli, on ka sel juhul õige lähenemine “vähem on rohkem”. Vaadake meie portfooliot, et saada inspiratsiooni teiste klientide kujundustest.

custom printed paper cups with own logo rainbowcups

RainbowCups’i pakutavad lisatooted

 

Lisaks kohandatud trükitud pabertassidele pakub RainbowCups ka kohandatud trükitud suhkrut, keskkonnasõbralikke pabertasside kaane ja puidust kohvisegamismehhanisme ning muid tarvikuid. Kõiki neid tooteid saab trükkida teie kaubamärgi värvide ja logodega, pakkudes teie ettevõttele täielikku ja keskkonnasõbralikku lahendust. Võime ka teie individuaalsete pabertasside graafilise kujunduse üle võtta, sest meil on sellega seni üsna suured kogemused. Sa lihtsalt ütled meile, millest sa unistad, ja me hoolitseme selle elluviimise eest.

Kokkuvõte

Märgistatud pabertasside kujundamine on suurepärane võimalus oma brändi reklaamimiseks ja mugava, keskkonnasõbraliku lahenduse pakkumiseks oma klientidele. Peamisi kaalutlusi ja nõuandeid silmas pidades saate luua kujunduse, mis peegeldab täpselt teie brändi kuvandit. Alustage koos
RainbowCups
ja astuge esimene samm oma brändi reklaamimisel kohandatud trükitud pabertassidega.

Hankige oma kaubamärgiga pabertassid RainbowCupsist

Kõrgeima kvaliteediga individuaalselt trükitud pabertopside saamiseks pöörduge
RainbowCups
. Pakume laia valikut
tasuta pabertasside graafilise disaini mudeleid
ja kohandamisvõimalusi, mis aitavad teil luua oma ettevõtte jaoks täiuslikud pabertopsid ja muud kohandatud ühekordsed tooted.

Selleks, et alustada oma pabertasside disaini teekonda, kasutage neid
kujundusmalle
lähtepunktina. Lihtsalt valige oma vajadustele kõige paremini vastav mall, lisage oma brändi ja pildid ning olete valmis!