Lae alla Custom Paper Cup Design Template pdf

TASUTA kohandatud pabertassi kujunduse mall pdf

 

 

KLIKKI SIIN, et LAADIDA alla kõik viimased pabertasside disaini tasuta mallid pdf ja mockup ühes SUURES .ZIP-FAILIS (~150 MB!)

alates rainbowcups, mis sisaldab kõiki allpool loetletud kohandatud trükitud pabertasside mockup pdf, ökopaberitassid koos logo mallidega pdf, isikupärastatud jäätisetasside mockup pdf, kohandatud PET-tasside mallid pdf ja kaubamärgiga trükitud suhkru mallid ja mockup pdf.

Järgige kindlasti kõiki pabertasside kujundamise juhiseid, mis on loetletud iga pdf-mudeli või maketi teisel leheküljel. Kui kujundate küpsetada, lugege kindlasti The Ultimate Guide to Designing Branded Paper Cups for Your Business ja seejärel kontrollige disaini vastavalt Kuidas kontrollida Branded Paper Cup graafilist disaini?

Salat pabertassid kohandatud trüki kujunduse mock-up pdf ja kujunduse pdf mall

Suhkru kohandatud prindidisaini malli pdf ja kujunduse makett.

Olgu RainbowCups valmistada graafiline disain

 

Lisaks kohandatud trükitud pabertassidele pakub RainbowCups ka kohandatud trükitud suhkrut, keskkonnasõbralikke pabertasside kaane ja puidust kohvisegamismehhanisme ning muid tarvikuid. Kõiki neid tooteid saab trükkida teie kaubamärgi värvide ja logodega, pakkudes teie ettevõttele täielikku ja keskkonnasõbralikku lahendust. Võime ka teie individuaalsete pabertasside graafilise kujunduse üle võtta, sest meil on sellega seni üsna suured kogemused. Sa lihtsalt ütled meile, millest sa unistad, ja me hoolitseme selle elluviimise eest.

Jätka lugemist selle ülim ekspertjuhendiga, kuidas valida, tellida ja kujundada kohandatud trükitud pabertassid