Kohandatud paberist kohvitassid KKK

Bränditud paberkohvitassid KKK

Korduma kippuvad küsimused kohandatud trükitud pabertasside kohta – kulud, disain, tootmine, ohutus ja keskkonnamõju.

Trükitud pabertasside maksumus

Kui palju maksavad pabertopsid?

See sõltub: kogusest (mida rohkem, seda odavam ühe tüki kohta), pabertasside mahust ja tüübist, kas see on biolagunev või mitte, kes valmistab graafilise kujunduse ja tarnepiirkonnast. Rohkem saate teada https://www.rainbowcups.eu/customized-paper-cups-faq/ veebilehel.

Kui palju maksavad pabertopsid?

See sõltub paljudest teguritest. Kõige parem on, kui te lihtsalt laete alla täieliku kataloogi ja kaubamärgiga pabertopside hinnakirja ühes pdf-failis aadressilt https://www.rainbowcups.eu#offer ja kontrollige ise.

Miks on pabertopsid nii kallid?

Kohandatud pabertassid on kallimad, sest iga tellitud tassi partii jaoks tuleb paber eriliselt trükkida, valmistada eraldi trükiklišeede komplekt ja lisaks, kui tegemist on väikese koguse trükiga, kasutatakse kallimat trükitehnikat, kui seda kasutatakse suurte koguste trükkimisel. Kui soovite osta kohandatud pabertassid odavamalt, saate seda teha otse aadressil www.rainbowcups.eu.

Kui palju maksab pabertasside valmistamine?

Pabertassi hind sõltub tellitud kogusest, tassi suurusest ja valmistamiseks kasutatud materjalist. Näiteks biolagunevad pabertopsid on veidi kallimad. Veebilehel www.rainbowcups.eu võib ühe seinaga kohandatud kaubamärgiga pabertassi hind olla kõigest 0,05 eurot tükk. Kõige parem on laadida kataloog ja kohandatud pabertasside hinnakiri alla ühe pdf-failina aadressilt www.rainbowcups.eu#offer ja kontrollida.

Kust osta pabertassid?

Kui soovite osta kohandatud trükitud pabertassid, võite pöörduda oma reklaamiagentuuri, ühekordsete pakendite hulgimüüja poole või osta neid otse aadressil www.rainbowcups.eu madalama hinna eest.

Kust osta kaanega pabertopse?

Kõige odavam võimalus on osta neid internetist, näiteks www.rainbowcups.eu, kuid võite pöörduda ka oma reklaami- või ürituseagentuuri või ühekordsete pakendite hulgimüüja poole.

Kust osta paberist kohvitopse?

Kui soovite osta kohandatud pabertassid, saate neid osta ühekordsete pakendite hulgimüüjalt, oma reklaamiagentuurilt või otse www.rainbowcups.eu, mis maksab vaid murdosa.

Kes toodab pabertopse?

Ettevõte Rainbowcups toodab kvaliteetseid trükitud paber-, suhkru- ja plasttopsid koos logoga, mis vastavad ELi standarditele, ja tarnib neid klientidele üle Euroopa. Neid saab osta veebist aadressil www.rainbowcups.eu.

Kes trükib pabertassid?

Selleks, et pabertopsid oleksid korduva kvaliteediga trükitud, tuleb need valmistada eelnevalt trükitud paberist. Selliseid tassi saab osta näiteks aadressilt www.rainbowcups.eu. Kasutades muid trükitehnikaid, näiteks tampoonitrükki valmis tassidele, on värvide vahelised nihked ja moonutused vältimatud.

Kas paber- või plasttassid on odavamad?

Plastiktassid olid varem odavamad, kuid ELi säästvusele suunatud õigusaktide tõttu on plasttasside ringlussevõtu kulud palju kõrgemad kui veepõhiste barjääriga ökopaberitasside puhul. Mõned ELi riigid on isegi keelustanud plasttopside kasutamise või kehtestanud täiendava maksustamise.

Kas pabertopsid on odavamad kui plastmassist?

Mõned kohandatud pabertopsid on odavamad kui kohandatud plasttopsid ja vastupidi. See sõltub pabertopside tüübist, kas need on biolagunevad või mitte, ja sama kehtib ka plasttopside kohta, kui need on valmistatud PETist, rPETist või taimset päritolu biolagunevast PLAst.

Kohandatud pabertasside disain

Kuidas kujundada pabertassid?

Kohandatud pabertasside kujundamine võib olla keeruline graafilise disaineri jaoks, kes pole seda kunagi varem teinud. Palun lugege meie üksikasjalikku juhendit selle kohta, kuidas kujundada kaubamärgiga pabertassi ja mida vältida seda tehes aadressil https://www.rainbowcups.eu/how-to-design-branded-paper-cup/.

Miks kasutada paberist kohvitopse?

Kohandatud trükitud paberkohvitopsid on kiiresti muutumas populaarseks brändingu meetodiks. Need on odavad, neid on lihtne toota ja neid saab kohandada logode või sõnumitega selliste ettevõtete poolt nagu www.rainbowcups.eu. Kaubamärgistatud pabertopsid võivad olla ka biolagunevad, mis muudab need keskkonnasõbralikuks ja kuluefektiivseks.

Milleks kasutatakse pabertopse?

Kaubamärgistatud pabertopsid on kohvimajanduse põhitegur. Neid kasutatakse sageli kontoris kohvi hoidmiseks ja need sobivad suurepäraselt, kui soovite oma lemmikkohvi kaasa võtta. www.rainbowcups.eu valmistatud kohandatud pabertassid on kasutatavad ka teie ettevõtte või kaubamärgi reklaamimiseks. Mõned muud ideed saad https://www.rainbowcups.eu/portfolio/.

Kuidas märgistate kohvitassi?

Inimesed võivad tõenäolisemalt osta äratuntavalt kaubamärgilt. Seepärast ongi nii oluline muuta oma brändi austusväärseks ja eristuvaks. Üks võimalus selleks on luua oma kohvijookide jaoks kohandatud pabertassid. Kuidas seda teha, saate teada aadressil https://www.rainbowcups.eu/how-to-design-branded-paper-cup/.

Millised on parimad paberkohvitopsid?

Ei ole olemas ühte parimat pabertassi, mis vastaks kõigile vajadustele. Ühe seinaga pabertopsid on eelistatud vee jaoks ja kahekordsed pabertopsid on üldiselt paremad kuumade jookide, näiteks kohvi või tee jaoks nende parema soojusisolatsiooni tõttu. Täieliku võrdluse pabertassitüüpide kohta leiate pdf-kataloogist, mille saate alla laadida veebilehelt https://www.rainbowcups.eu/#offer.

Trükitud pabertasside tootmine

Millist paberit kasutatakse tasside jaoks?

Kaubamärgiga pabertopside valmistamiseks kasutatakse veekindlat paberit, mille sees on väga õhuke veekindel kiht. See võib olla polüetüleen (PE), polüpiimhape (PLA) või mitmesugused veepõhised katted, mida peetakse kõige keskkonnasäästlikumaks ja mida kasutatakse Rainbowcups’i valmistatud biolagunevates pabertassides.

Millega on kaetud pabertopsid?

Kaubamärgiga pabertopsid on valmistatud kaetud paberist, et säilitada vedelikke. Saadaval on PE, PLA ja viimasel ajal ka erinevad veepõhised katted, mida peetakse kõige keskkonnasõbralikumaks ja mida rainbowcups kasutab oma ökopaberipokaalides.

Millega on paberist kohvitopsid vooderdatud?

Paberipokaalid on vooderdatud õhukese (0,015 mm) PE (polüetüleen) või PLA (polüpiimhape) või mitmesuguste veepõhiste katetega, mida peetakse kõige keskkonnasõbralikumaks ja mida kasutatakse bioloogiliselt lagunevates pabertopsides, mida valmistab Rainbow Cups.

Kui palju mahub pabertassidesse?

Vikerkaarepokaalid kohandatud pabertopsid peavad 15 minutit vastu 95 kraadist kuuma vett. See on turustandard, sest see tuleneb paberi spetsifikatsioonist, kuid tavaliselt peavad trükitud pabertopsid palju kauem vastu.

Kuidas hoiavad pabertopsid vett?

Kaubamärgiga pabertopsid hoiavad vett tänu veekindlale paberile, mille sees on väga õhuke veekindel kiht. Alguses kasutati selleks vaha, mida enam ei kasutata. Tänapäeval võib see olla polüetüleen (PE), polüpiimhape (PLA) või mitmesugused veepõhised katted, mida peetakse kõige keskkonnasäästlikumaks ja mida kasutatakse bioloogiliselt lagunevates pabertassides, mida valmistab rainbow cups.

Kuidas toimivad pabertopsid?

Kohandatud pabertopsid on valmistatud paberist, mis on ühelt poolt kaetud veepõhise tõkkega. Sõltuvalt selle tõkke tüübist võivad pabertopsid olla keskkonnasõbralikud või mitte. Parimad pakkumised kaubamärgiga tasside kohta leiad www.rainbowcups.eu.

Kuidas valmistatakse pabertopse?

Kaubamärgiga pabertopsid on valmistatud veekindlast paberist. Kõigepealt trükitakse paber, seejärel lõigatakse ja lõpuks vormistatakse trükitud pabertass. Neid saab osta aadressil www.rainbowcups.eu.

Kuidas valmistatakse pabertopse?

Kohandatud pabertassid valmistatakse veekindlast paberist, mis tuleb enne pabertassi vormimist trükkida. Kõige odavamalt saab neid osta aadressil www.rainbowcups.eu.

Kuidas valmistatakse paberkohvitopse?

Kohandatud trükitud pabertopsid on valmistatud veekindla tõkkega paberist. Kõigepealt tuleb selline paber trükkida, seejärel toimub pabertassi vormimine. Neid saab odavalt osta aadressil www.rainbowcups.eu.

Kuidas teha kohandatud pabertassid?

Kohandatud trükitud pabertopsid on valmistatud veekindla tõkkega paberist. Enne pabertassi vormimist tuleb kõigepealt paberile trükkida. Cutomised pabertassid saab osta odavalt www.rainbowcups.eu.

Kuidas teha paberist kohvitassid?

Bränditud paberkohvitopsid on valmistatud veekindlast paberist. Kõigepealt trükitakse paberile kliendi kujundus või logo ja seejärel toimub pabertassi vormimine. Paberist kohvitopsid leiad aadressilt www.rainbowcups.eu.

Kuidas valmistada pabertassid?

Kohandatud pabertopsid on valmistatud veekindlast paberist. Kõigepealt trükitakse paberile kliendi trükis ja seejärel vormib pabertasside vormimismasin tassi. Odavaimad kohandatud pabertassid leiad aadressil www.rainbowcups.eu.

Kuidas valmistatakse pabertassid?

Kaubamärgiga pabertopsid on valmistatud veekindla tõkkega paberist. Kõigepealt tuleb enne pabertassi vormimist paberile trükkida. Odavaimad kaubamärgiga pabertopsid leiad www.rainbowcups.eu.

Kuidas printida pabertassid?

Kohandatud trükitud pabertopsid on valmistatud veekindlast paberist. Kõigepealt trükitakse paberile kliendi kujundus ja seejärel toimub pabertasside vormimine. Odavaimad prinditud pabertassid leiad aadressilt www.rainbowcups.eu.

Kuidas teha trükitud pabertassid?

Kohandatud pabertopsid on valmistatud veekindlast paberist. Kõigepealt tuleb selline paber trükkida, seejärel toimub pabertassi vormimine. Odavaimad kohandatud pabertassid leiad aadressil www.rainbowcups.eu.

Kuidas teha ühekordselt kasutatavaid pabertopse?

Kaubamärgiga pabertopsid on valmistatud veekindlast paberist. Kõigepealt trükitakse sellisele paberile kliendi logo ja seejärel toimub pabertassi vormimine. Odavaimad ühekordsed pabertopsid leiad aadressil www.rainbowcups.eu.

Kohandatud trükitud pabertasside ohutus

Kas pabertopsid on ohutud?

Jah. Vastavalt Euroopa Liidu eeskirjadele peavad kõik toidupakendid, sealhulgas eritrükitud pabertopsid, olema toiduainetele ohutud. Rainbowcups testib oma tooteid sertifitseeritud laborites. Seetõttu on kõik www.rainbowcups.eu saadaval olevad kohandatud pabertopsid toiduga kokkupuutumiseks ohutud.

Kui ohutud on paberist kohvitopsid?

Paberpokaalidesse valatud kuumad vedelikud ei tohi sisaldada ühtegi ELi loetelus nimetatud ohtlikku ainet. Seda nimetatakse migratsiooni testimiseks. Seda tehakse sertifitseeritud laboratooriumides ja see on tarbija seisukohast kõige olulisem test. Kõik veebilehel www.rainbowcups.eu saadaval olevad kohandatud pabertopsid peavad vastama sellistele nõuetele.

Kas pabertopsid on tervislikud?

Kaubamärgistatud pabertassidest joomine ei mõjuta tervist. Kõik aadressil www.rainbowcups.eu saadaval olevad kohandatud pabertopsid on trükitud toiduga kokkupuutuvate trükivärvidega ja neid testitakse rangelt sertifitseeritud laborites, et teha kindlaks, kas need on ELi määruste kohaselt toiduainetele ohutud.

Kas pabertassidest joomine on ohutu?

Jah. Rainbowcups testib oma tooteid (saadaval aadressil www.rainbowcups.eu) sertifitseeritud laborites ja üks testidest on migratsiooni testimine. Testitakse, kas tassi valatud kuum vedelik sisaldab ELi poolt kindlaksmääratud loetelus olevate ohtlike ainete jääke.

Kas paberkohvitopsid on teile kahjulikud?

Meile teadaolevalt ei ole mingit mõju tervisele ja see on tõenäoliselt tingitud Euroopa Liidu rangetest eeskirjadest toidupakendite ohutuse kohta. Kõik aadressil www.rainbowcups.eu saadaval olevad kohandatud pabertopsid on trükitud toiduga kokkupuutuvate trükivärvidega ja neid on rangelt testitud kolmanda osapoole sertifitseeritud laboratooriumides.

Kas pabertopsid on kuumade jookide puhul ohutud?

Jah. Vastavalt ELi eeskirjadele peavad kohandatud pabertopsid olema toiduainetele ohutud. Rainbow cups testib oma kohandatud pabertopse sertifitseeritud laboratooriumides. Seetõttu on kõik www.rainbowcups.eu saadaval olevad eritrükitud pabertopsid toiduainekindlad, sealhulgas kuumad joogid, nagu tee või kohv.

Kas kuumade jookide jaoks saab kasutada pabertassid?

Jah. Kõik kohandatud pabertassid, mis on valmistatud vikerkaare tasside poolt ja sobivad kuumade jookide jaoks. Need on valmistatud paberist, mis peab vastu 15 minutit 95 °C kuumale veele, mis on kogu turu standard. Sõltuvalt kasutaja mugavusest on aga kõige parem kasutada termoseina-paberipokaale, mis on saadaval aadressil www.rainbowcups.eu.

Kas kuumad joogid saab panna pabertassidesse?

Jah, saate. Kõik Rainbow Cups ‘i valmistatud kohandatud pabertassid sobivad suurepäraselt kuumade jookide jaoks. Paber, millest need on valmistatud, peab vastu 15 minutit 95 °C kuumale veele, mis on kogu turul kehtiv standard. Kõige parem on siiski osta termoseina pabertopsid rainbowcupsist, sest need isoleerivad soojust kõige paremini.

Kas kohvi joomine pabertassidest on ohutu?

Kohvi võib julgelt juua kaubamärgiga pabertassidest. Kõik www.rainbowcups.eu saadaval olevad eritrükitud pabertopsid on sertifitseeritud laboratooriumides toiduohutuse suhtes testitud. Üheks testvedelikuks on kohv või lahjendatud äädikas, mis on isegi happelisem vedelik kui kohv või tee ise.

Kas pabertassidest tee joomine on ohutu?

Jah – pabertassidest võib julgelt teed juua. Kõik www.rainbowcups.eu saadaval olevad kohandatud pabertopsid on testitud toiduohutuse osas kolmanda osapoole poolt sertifitseeritud laboratooriumides vastavalt ELi nõuetele. Üks katsete käigus kasutatav vedelik on kohv või lahjendatud äädikas, mis on isegi palju happelisem vedelik kui tee või kohv ise.

Kas pabertopsid sisaldavad BPA-d?

Ei. BPA on ELis ohtlike ainete nimekirjas ja seda ei tohi Euroopa Liidus kasutada toiduga kokkupuutuvates pakendites. Seetõttu ei sisalda seda ükski kohandatud pabertass ega vikerkaarepokaalide poolt valmistatud trükitud plastmassist tass.

Kaubamärgistatud pabertopsid ja keskkond

Kas pabertopsid on keskkonnasõbralikud?

Ükski ühekordselt kasutatav toode ei ole keskkonnasõbralik, kuid arvestades, millest need on valmistatud, võib nende ringlussevõtt või kompostimine olla lihtsam või raskem. PLA-ga vooderdatud ökopaberipokaalid tuleb koostada jäätmekompostimisrajatises, www.rainbowcups.eu saadaval olevad vee baasil vooderdatud ökopaberipokaalid ei nõua seda.

Kas pabertopsid on keskkonnale paremad?

Klassikalised PE-vooderdusega kohandatud pabertopsid viivad keskkonda sadu kordi vähem plasti kui plasttopsid. Kui valite vikerkaarepaberist ökopaberitassid, millel on veepõhine barjäär, on need üsna keskkonnasõbralikud, sest ei sisalda plasti. PLA-ga vooderdatud pabertopside osas on siiski mõningaid vastuolusid, sest PLA on taimset päritolu ja seda võib koostada, kuid ELi SUP-direktiivis käsitletakse seda samamoodi nagu plastikut.

Kas pabertopsid on keskkonnale kahjulikud?

Ükski ühekordselt kasutatav toode ei ole tõeliselt keskkonnasõbralik ja kõige parem on kasutada oma tass, kuid see ei ole alati võimalik. ELi ringmajandusdirektiivid aitavad muuta pakenditooteid, nagu näiteks ökopaberipokaalid, mis on saadaval aadressil www.rainbowcups.eu, võimalikult jätkusuutlikuks, sest need on biolagunevad.

Millised tassid on biolagunevad?

On olemas kahte tüüpi biolagunevaid kohandatud pabertopse – PLA-vooderdusega (taimset päritolu polüpiimhape) ja veepõhise barjääriga. PLA-ga vooderdatud ökopaberipokaalid tuleb koostada jäätmekompostimisrajatises ja www.rainbowcups.eu saadaval olevad veepõhise voodriga ökopaberipokaalid ei ole.

Millest on valmistatud keskkonnasõbralikud tassid?

Meie arusaamise kohaselt ELi SUP-direktiivist ei ole PLA-ga vooderdatud kaubamärgiga pabertopsid keskkonnasõbralikud, sest need nõuavad logo “toode sisaldab plasti” trükkimist, kuigi PLA on taimset päritolu. See on veidi vastuoluline, kuid seetõttu oleme otsustanud kasutada oma kohandatud pabertassides, mis on saadaval aadressil www.rainbowcups.eu, veepõhist tõkendit.

Millest on valmistatud jätkusuutlikud kohvitassid?

Kui me defineerime jätkusuutlikkus kui kasutatakse taastuvaid ressursse, siis PLA vooderdatud (taimset päritolu polümetüülhape) ökopaberipokaalid ja kohandatud veepõhise barjääriga paberipokaalid on jätkusuutlikud, kuid ainult veepõhise barjääriga ökopaberipokaalid on saadaval aadressil www.rainbowcups.eu tavaliselt ei nõuta kilpkonnalogo trükkimist (toode sisaldab plasti), mida nõuab ELi SUP-direktiiv PLA-d sisaldavate toodete puhul.

Milline ühekordselt kasutatav tass on keskkonna jaoks parim?

Parimad ühekordsed tassid keskkonna jaoks on veepõhised biolagunevad pabertassid, mis on saadaval aadressil www.rainbowcups.eu. Neid ei saa võrrelda plasttopsidega ja neid on palju lihtsam taaskasutada kui PLA-topse, sest need ei vaja kompostimist spetsiaalses rajatises.

Milline on kõige keskkonnasõbralikum tass?

Kõige keskkonnasõbralikum pabertass kasutab veepõhist barjääri. See on parem kui PLA-ga vooderdatud pabertass, sest seda ei ole vaja kompostida spetsiaalses rajatises. Veepõhise tõkkega biolagunevaid kohandatud pabertopse saab osta aadressil www.rainbowcups.eu.

Kas pabertopsid on paremad kui plastmassist?

Biolagunevad pabertopsid, millel on veepõhine vooder, on keskkonnale paremad kui plasttopsid, sest neis ei teki mikroplasti. Kohandatud trükiga ökopaberipokaale saab osta aadressil www.rainbowcups.eu.

Kas pabertopsid on halvemad kui plastmassist?

Biolagunevad pabertopsid, millel on veepõhine vooder, on keskkonnale paremad kui plasttopsid, sest neis ei teki mikroplasti. Teisest küljest on plasttopsid kergemini taaskasutatavad kui biolagunematud pabertopsid, kuid kaubamärgiga ökopaberipokaale saab osta aadressil www.rainbowcups.eu.

Kuidas pabertopse taaskasutada?

Trükitud pabertopsid on paberist valmistatud ühekordseks kasutamiseks mõeldud tassid. Need on tavaliselt vooderdatud plastiga, PLA või veepõhiste lahustega, et muuta need veekindlaks. Paberit saab ringlusse võtta, kuid plastkate on keeruline, sest see tuleb paberikiududest eraldada. Seetõttu on parim valik kasutada ökopaberipokaale, mis on saadaval aadressil www.rainbowcups.eu.

Kuidas saab pabertopse ringlusse võtta?

See sõltub peamiselt kohalikest eeskirjadest. Kõige parem on küsida oma jäätmekäitlusettevõttelt või vaadata nende veebisaidilt. Kui teil on võimalus valida, ostke alati biolagunevaid pabertopse, näiteks aadressil www.rainbowcups.eu, sest need on keskkonnale ohutumad.

Millist tüüpi tassid on ringlussevõetavad?

Vastavalt ELi eeskirjadele tuleb kõik pakendiliigid, sealhulgas trükitud pabertopsid ja trükitud plasttopsid, ringlusse võtta. Kõik pabertopside tootjad, nagu rainbowcups, peavad maksma jäätmekäitlusorganisatsioonile toodetud pakendite koguste eest nende kaalu järgi ja seejärel ostab see organisatsioon ringlussevõtuettevõtetelt teatud liiki kogutud jäätmete osa.

Jätka lugemist selle ülim ekspertjuhendiga, kuidas valida, tellida ja kujundada kohandatud trükitud pabertassid