Meie kohta

Rainbowcups missioon

 

on pakkuda kvaliteetseid kaubamärgiga pabertopse taskukohase hinnaga.

 

On palju põhjusi, miks bränding on oluline. Esiteks aitavad kaubamärgiga pabertopsid luua teie ettevõttele professionaalse kuvandi. Samuti aitavad need reklaamida teie kaubamärki ja suurendada selle tuntust. Lisaks aitavad kaubamärgiga pabertopsid suurendada klientide lojaalsust ja luua korduvkliente. Lõpuks, kaubamärgiga pabertopsid võivad aidata suurendada müüki ja luua uusi kliente. Kõik need tegurid koos teevad brändingu oluliseks osaks mis tahes äriplaanis. Nii paljude eeliste tõttu on lihtne mõista, miks brändi kujundamine on nii oluline osa iga eduka ettevõtte alustamisest ja juhtimisest, ja me tahame, et te saaksite seda teha taskukohase hinnaga.

Vikerkaarepokaalide saavutused kaubamärgiga pabertopside tootmisel

Aastate pikkune kogemus

Riigid

Rahulolevad kliendid

Graafilised kujundused

Rainbowcups lugu

Meid asutati 2006. aastal, kuid alles 2013. aastal muutus meie armastus tasside vastu kaubamärgiks rainbowcups.

Esialgu pakuti vikerkaarepokaale, mis sisaldasid individuaalse trükiga kaubamärgiga pabertopse. Neid oli saadaval kolmes kategoorias – üheseinalised pabertopsid, kahekordsed pabertopsid ja soojapidavad pabertopsid, mis hoiavad kõige paremini soojust. Oleme oma pakkumist veelgi laiendanud, lisades sinna ka kohandatud trükitud jäätiseklaasid, PET-kileklaasid koos logoga ja tarvikud, nagu kohvikaaned, kohvisegajad ja trükitud suhkrud.

Vikerkaarepokaalide tegevuse algusest peale teadsime, et soovime, et meie kvaliteetsed eritrükitud pokaalid ja tarvikud aitaksid luua klientide kaubamärke üle kogu Euroopa. Seetõttu laiendasime 2014. aastal oma tegevust kogu Euroopa Liitu ja sellega seotud riikidesse, nagu Norra.

Rainbowcups’i kaubamärgi dünaamiline areng on viinud 2015. aastal meie enda professionaalse logistikakeskuse käivitamiseni, kust me oma tooteid tarnime. See parandas oluliselt meie teenindust ja klientide rahulolu, mistõttu tähistasime 2017. aastal 1000 kliendi võitmist.

2018. aastal oli veel üks põhjus rõõmustamiseks, et rainbowcups tooted ilmusid 29 riigis 3 kontinendil. See on meie jaoks eriti oluline, sest see näitab, et rainbowcups on usaldusväärne partner klientidele kogu maailmas.

2019. aastal võtsime keskkonna ja meie klientide vajaduste rahuldamiseks oma tootevalikusse kasutusele biolagunevad tassid ja PLA-kaaned.

Selleks, et vastata paremini SUP-direktiivi nõuetele, oleme 2022. aastal meie biolagunevatel pabertopsidel PLA-kihi asemel kasutusele võtnud veepõhise katte, mis on veelgi keskkonnasõbralikum.

Ettevõte

Brändi rainbowcups kuulub:
WirelessCom Sp. z o.o.
Rozłogi 14/3
01-310 Varssavi
Poola

Registreerimisandmed

KÄIBEMAKS EU PL5222831655
KRS 0000265037
REGON 140725329
BDO 000347398
Zentrale Stelle DE3610909103888
Aktsiakapital 150 000,00 PLN

Logistika- ja tootmiskeskus

Tellimuste tagastamine või enda kättesaamine on võimalik ainult pärast eelnevat kokkulepet.

rainbowcups (Loxxessi ladu)
Kwietniowa 36 tänav
05-090 Wypędy, Poola

Ettevõtte postiaadress

Rainbowcups kaubamärk kuulub ettevõttele WirelessCom Sp. z o.o. Allpool olev aadress on ainult posti teel saatmiseks.

WirelessCom Sp. z o.o.
Rozłogi 14/3
01-310 Varssavi, Poola

Kas soovite end turvaliselt tunda? Kontrollige meid!

Allpool leiate kõik registrid, kus saate meie andmeid veebis kontrollida:

Euroopa maksukohustuslasena registreerimise number

KÄIBEMAKSU EL: PL5222831655

KLIKI SIIN – Euroopa Komisjoni veebisait. Te saate kontrollida liikmesriigi antud käibemaksukohustuslasena registreerimise numbri kehtivust, valides nimekirjast vastava riigi ja sisestades numbri, mida soovite kontrollida.

Maksuidentifitseerimisnumber

NIP: PL5222831655

KLIKI SIIN – Euroopa Komisjoni veebisait, mis kontrollib, et numbri süntaks on õige. Sisestage NIP-number ilma “PL” ees.

Riiklik kohturegister

KRS: 0000265037

KLIKI SIIN – Justiitsministeeriumi veebisait. See on Poola ettevõtete jaoks kõige olulisem register. Sealt leiate kõik andmed meie kohta. Selleks märgistage “Ettevõtjad” (või “Przedsiębiorcy”) ja sisestage seejärel KRS-number.

Ettevõtja identifitseerimis- ja registreerimisnumber

EORI: PL522283165500000

KLIKI SIIN – Euroopa Komisjoni veebisait. See kontrollib, kas me oleme registreeritud ekspordiks väljapoole ELi. See on kasulik näiteks ekspordiks Norrasse, Šveitsi või Suurbritanniasse. Sisestage lihtsalt EORI number.

Statistiline äriregistri number

REGON: 140725329

KLIKI SIIN – Statistikaameti veebileht, kus kõik andmed on registris. Nende kontrollimiseks sisestage REGONi number ja klõpsake nuppu “otsing”.

Selle veebisaidi SSL-sertifikaat

KLIKI SIIN – rahvusvaheline veebisait, mis näitab, kellele see veebisait kuulub. See tähendab, et see on meie veebisait ja keegi ei kehastu meile. On olemas veebisaidi identiteedi tagamise garantii $ 1,000,000 .