Keskkonnasäästlikkus

Mida teeb rainbowcups keskkonnasäästlikkuse heaks?

Rainbowcupsis on keskkonnasäästlikkus oluline. Vastutustundliku ettevõttena oleme osa Rohelise Punkti (Der Grüne Punkt) taaskasutussüsteemist, mille raames osaleme taaskasutatavate materjalide kogumisel. Igal aastal suurendame oma toodete kogumise ja ringlussevõtu osakaalu.

Päevast päeva töötame kõvasti selle nimel, et suurendada kasutamise ringlussevõetud tooraine, nagu rPET, mis on ringlussevõetud PET-kile, samuti taastuvatest allikatest valmistatud materjalid, nagu PLA või CPLA, mis on termoplastiline polüester, mis saadakse piimhappe kondenseerimise ja kristalliseerimise teel. PLA on tavaliselt valmistatud kääritatud taimestärklisest, näiteks maisi-, manioki-, suhkruroo- või suhkrupeedimassist. Kuna see on valmistatud 100% taastuvatest ressurssidest, on see ka biolagunev ja kompostitav.

Asendame kõige keskkonnakahjulikumad tooted nende keskkonnasõbralike versioonidega. Oleme oma pakkumisest välja jätnud plastikust kõrred ja kohvisegajad, kuna need kahjustasid keskkonda kõige rohkem. Hiljuti lisasime oma pakkumisse paberimassist valmistatud komposteeritavad kiudkaaned.

Keskkonnasäästlikkuse tagamiseks suurendame pidevalt oma toodete arvu, mis on valmistatud biolagunevatest ja kompostitavatest materjalidest vastavalt standardile EN 13432:2002.

Me eelistame FSC- või PEFC-sertifikaadiga paberitarnijaid, sest soovime, et meie kasutatav paber oleks valmistatud puidust, mis on pärit vastutustundlikult majandatavatest metsadest.

Meie BIO-paberipokaalides kasutatakse PLA asemel uut veepõhist barjääri, seega vastavalt SUP-direktiivi üldisele arusaamale,
ei pea te kasutama logo “plastik tootes”.
, kuid et olla 100% kindel, kontrollige oma riigi eeskirju.

Seda rohelist muutust saab teie ostuotsustega veelgi laiendada! Teeme seda koos!